Zmiany w Bodycall

Last update:20 September, 2012 | Author: Andy | Category: Newsy

Dla tych paru osób które to w jakikolwiek sposób interesuje – Bodycall staje się projektem solowym. Istnieje także (mało prawdopodobna) opcja znalezienia nowego wokalisty.

Po latach robienia razem muzyki i przede wszystkim bycia fantastycznymi przyjaciółmi po prostu nie da się zastąpić kogoś w zespole. Oczywiście nie ma co mówić nigdy, ale szanse na znalezienie kogoś odpowiedniego są minimalne.

Wiadomo że nie będzie to już ten sam zespół, ale szkoda byłoby po tych wszystkich latach zaczynać nowy projekt.

W sierpniu zamierzam (Andie) zmontować trochę nowej muzy Bodycall z własnymi wokalami i zobaczyć czy to ma sens czy nie.

Poza tym mam – jak się okazało – o wiele ciekawsze zajęcie niż robienie własnej muzy, czyli Halotan Records. Jest to rzecz która rozkręciła się błyskawicznie (kilkanaście wydawnictw w pierwszym roku działalności), trafiła idealnie w zapotrzebowanie i daje wiele satysfakcji. Wraz Kroghulem (współtwórcą Halotan Records) tworzymy dynamiczny zespół zdolny odwalić masę roboty w szybkim czasie i skutecznie realizować cele.

Ta bardzo owocna wspłółpraca była powodem odwlekania decyzji na temat przyszłości Bodycall – po prostu nie miałem czasu o tym myśleć ani robić muzyki, większość mojego wolnego czasu pochłaniał Halotan.